A hasi fájdalmakra nem pirulák kellenek, hanem a béltisztítás

Szponzorált tartalom

béltisztítás

béltisztítás

A béltisztítás igen hasznos az emésztőrendszernek, de a többi szervnek egyaránt. A gyomor és a belek, no meg az összes emésztőszerv van kitéve a legnagyobb és a leggyakoribb támadásnak. Gondoljunk csak bele, hogy mi mindent fogyasztunk el napi szinte és azok milyen anyagokból tevődnek össze. Ha csak az üdítőitalokat vesszük górcső alá, akkor is számos olyan mesterséges anyaggal találkozhatunk, amelyekről még nem is hallottunk. Mert sok esetben még a cukor sem valódi, amivel édesítik, hiszen az édesítőszerek sokkal olcsóbbak, így van belőlük bőven. Csak az nem mindegy, hogy melyiket is használják a kedvenc márkájában. Érdemes áttanulmányozni és meggyőződni arról, hogy ez rendben van e. Ugyanis puffadást és görcsöket a sok adalékanyag is okozhat, különösen akkor, ha olyat fogyaszt, amire érzékeny. A béltisztítás pontosan az ilyen szerek ellen lép fel, ráadásul nagyon hatékonyan. Ugyanis napi szinten végig halad a bélcsatornán és a lerakódásoknak esélyük sincs vele szemben. Nagyon fontos, hogy a béltisztítás egy komplex folyamat, így a teljes regenerálódás is végbe megy.