Nem mindegy ki végzi a kertünk locsolását.

Szponzorált tartalom

Ha szép zöld kertet szeretnénk a lakóépületünk köré és úgy kelni fel reggel, hogy az már a hajnal vonalán meglocsolva legyen abban az esetben az öntöző rendszer segíthet. Az automatizált öntözés programozható előre megadott időpontokra hivatkozva melyeknek működési ciklusa a kert adottságaihoz méretezhető. Mindazon által ha a lecseréli a locsoló tömlőt az automata esőztetőre azzal időt és költséget spórol meg magának. Nem kell naponta órákat ácsorogni és víz széthordásával foglalkozni, nem kell hajnali őt órakor felkelni, hogy a megfelelő hőmérsékleten locsoljuk kertünket. Elvégzi ezt az automata öntözőrendszerünk. Igen ám de minden eszköz szerszám eltörhet, hibás működést produkálhat, és a rendszer működése felborulhat. Ez esetben automata öntözőrendszer szerviz szolgáltatásra lesz szükségünk. Nem állhatunk neki a szomszéddal barkácsolni. Tegyük fel egy szórófej meghibásodása esetén ismernünk kell a megadott terület locsolási szögét, területét hiszen ezek meghatározó szerepet játszanak külön külön is víz helyszínre juttatásában. És hogy kinek a segítségét igényelhetjük ilyen vagy ehhez hasonló helyzetekben? A Corvin Studio segít ha kerttervezés, öntözéstechnika, vagy csak kertfenntartás a kívánságunk.