Szállás Pécs belváros a legjobb választás.

Szponzorált tartalom

szállás Pécs belvárosában

szállás Pécs belvárosában

Évről évre egyre többen érkeznek Pécs városába. Nem is csoda, hiszen van bőven mit ebben a mediterrán városban felfedezni, de az állandó programok és rendezvények is nagyon vonzók. Számukra szállás Pécs belváros is kell, mert van, aki kifejezetten itt szeretne megszállni. A belváros több szempontból is vonzó lehet. Sokan azért szeretik, mert itt minden van, amire csak szükségük lehet az itt tartózkodásuk idején. Más azért részesíti előnyben, mert mindent könnyen és akár gyalogosan elérhet. Aki a városnézés miatt van itt, annak valóban ideális, hiszen tíz perc kényelmes séta és eljuthat a főtérre vagy a székesegyházhoz. Bármire is kíváncsi a városban a szállás Pécs belvárosában közelében megtalálja. A színház a Kodály Központ koncertterme, de még a Zsolnay Negyed programjaira is könnyen odatalál. Amennyiben az állatkertet is meg szeretné nézni, akkor csak buszra kell ülnie. A szállás Pécs belvárosában közelében lévő buszmegállóban meg is teheti ezt. Az utazáskor pedig érdemes az ablakra tapadni, mert van néhány érdekesség, ami onnan is jól látható.

 

Név: Orchidea Apartman

Cím: 7623, Pécs Szabadság utca 13 8/29

Telefonszám: 06-20-662-80-04