Jövőbe mutató körforgásos gazdaság.

Szponzorált tartalom

körforgásos gazdaság

körforgásos gazdaság

A klímaváltozás miatt egyre nagyobb hangsúly helyeződik a környezetbarát gyártásra. A bolygó megóvása céljából a Schoeller Allibert is megteszi a szükséges lépéseket. A cég gondolkodik róla, hogy a zöld logisztikai megoldásaival mindenki megtalálhassa a számításait, tehát egyben lehessen újrahasznosítani termékeiket és egyszerre lehessen tökéletes hasznát venni ezeknek a szállításban. A körforgásos gazdasági jelentősége abban rejlik, hogy a benne használt termékek a lehető legtovább használhatóak maradjanak. Ennek eredménye, hogy csökken a hulladék, viszont ehhez muszáj magas minőségű termékeket gyártani. Ebben nincsen hiány, hiszen annak ellenére, hogy a körforgásos gazdaság elve szerint gyártanak, ezzel együtt a piacon lévő legjobb minőséget tudják garantálni termékeikkel!

Érdekesség, hogy a különböző dobozok, ládák, tartályok mind úgy lettek kialakítva, hogy egymásra lehessen halmozni őket, de további praktikus tulajdonságokkal rendelkeznek, amelyek mind lehetővé teszik, hogy minél több szállítmány férhessen el a lehető legkisebb helyen. Ezzel előzve meg a plusz fuvarokat, a fölösleges utakat, amelyek során sajnos a környezetet is szennyezzük mi emberek.